Installing

Panel sponsorów i partnerów Festynu Rodzinnego - Czas Spełniania Marzeń

Październik Miesiącem Bibliotek Szkolnych

Biblioteka przyszła na polski!-pod takim hasłem 22 października w naszej szkole świętowaliśmy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Jak łatwo się domyślić, była to akcja czytelnicza, której część przygotowały panie: Małgorzata Michalska i Bożena Wójcik. Październikowy, nieco szary dzień zaskoczył wszystkich gimnazjalistów, którzy na swoich lekcjach języka polskiego mogli posłuchać o książkach, które są dostępne w szkolnej bibliotece. Mało, że posłuchać! Mogli je nawet natychmiast wypożyczyć, by zapał do czytania im nie minął! Książka to przyszłość, twierdzi nauczycielka bibliotekarka Małgorzata Michalska. Pewnie ma rację, ponieważ zainteresowanie akcją było naprawdę duże. Na zdjęciach prezentuje się wspaniałe zaczytana klasa 3b, wraz z wypożyczonymi na lekcji książkami.

Dzień Edukacji Narodowej

Dziś w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Do 14 października jeszcze trzy dni, ale u nas już dziś wybrzmiały najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy tworzą społeczność szkolną. Doceniono pracę Pani Dyrektor i nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. Miłe słowa, popłynęły też w stronę uczniów, dla których ten dzień także jest świętem. Pani Dyrektor wręczała nagrody pedagogom i pracownikom szkoły. Miłe słowa i życzenia skierowała do wszystkich Przewodnicząca Rady Rodziców . Dowiedzieliśmy się też , że nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa, pan Marcin Roguski, otrzymał nagrodę od Prezydenta Miasta! Serdecznie gratulujemy! Dla wszystkich licznie zgromadzonych widzów przygotowano nieco żartobliwą część artystyczną. Brali w niej udział uczniowie gimnazjum pracujący w szkolnym kole teatralnym "Kameleon", kabarecie "GMO" oraz ci, którzy dopiero teraz poczuli powołanie sceniczne. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że występ bardzo się podobał. Całością przedsięwzięcia kierowała pani Emilia Dańska i Małgorzata Michalska. Wspomagał je pan Paweł Okruta oraz pani Iwona Bedyk- Szymańska i pan Lucjan Krzysiek. Mamy nadzieję, że tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej na długo pozostanie we wdzięcznej pamięci całej społeczności szkolnej PG2 i PSP11.
zobacz galerię zdjęć

Kartka na rocznicę sto lat niepodległości

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie
z okazji jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości
pn. "Kartka na rocznicę sto lat niepodległości". Uczniowie będą mieli możliwość dokonania niewielkiego czynu
upamiętniającego wielkie poświęcenie milionów Polaków w drodze do odzyskania niepodległości.
Zapraszamy i gorąco zachęcamy :)
czytaj regulamin konkursu

Informacja o ubezpieczeniu

NewsySkładka na ubezpieczenie ucznia w roku szkolnym 2018/2019 wynosi 38zł. Firma ubezpieczeniowa to Inter Risk. Kwota ubezpieczenia wynosi 20.000zł.

Zebrania z rodzicami

NewsyInformujemy, że w dniu 5 września 2018r (środa) o godz. 17.00 odbędą się zebrania rodziców wszystkich klas z wychowawcami. Numery sal podane będą przy wejściu do szkoły.

Informacje o podręcznikach

NewsySzkolna biblioteka zaprasza uczniów klas 3 gimnazjum do odebrania podręczników na rok szkolny 2018/2019. W czwartek i piątek ( 30 i 31 sierpnia) czekamy na Was od 8.30 do 11.30. Pozostałych będziemy zapraszać po odbiór podręczników od 4 do 7 września( od wtorku do piątku) w godzinach 7.10-7.50.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

NewsyUroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września 2018r. (poniedziałek) o godz. 9.30 w sali gimnastycznej.

Msza Święta 3 września 2018r. (poniedziałek) o godz. 8.00

Rada Pedagogiczna odbędzie się 30 sierpnia 2018r.(czwartek) o godz. 10.00 w sali 201

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

NewsyZamieszczamy wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

podręczniki-klasy trzecie GIMNAZJUM 2018-2019

Ostatnio dodane filmy

Kompilacja - rajdy 14 do 17.
Kompilacja filmów z rajdów survivalowych od 14. do 17.
537 Obejrzeń:
03.01.17
Czytelniczy flashmob
Książki nadal są przyjaciółmi, a dzielenie się nimi w ramach bookcrossingu jest fajne Uśmiech
638 Obejrzeń:
27.10.16
Akademia z okazji 11. listopada - 2015 rok
Akademia z okazji 11. listopada poprowadzona przez p. Marcina Gawryjołka
1,234 Obejrzeń:
14.11.15
Ślubowanie klas pierwszych
13. października 2013 roku odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych.
1,181 Obejrzeń:
05.11.15